دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ
تیسان با خلاق ترین کمپین های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین همراه شماست
ویدئو مارکتینگ

ویدیو مارکتینگ به عنوان یکی از روش های مناسب بازاریابی، فرآیند تولید و انتشار ویدیو در وب سایت و شبکه های اجتماعی است که اهداف معرفی محصول و خدمات و همچنین جذب مشتری و افزایش فروش را دنبال می کند.

برندینگ

برند احساس و ادراکی است که درباره یک محصول، یک ایده، یک فرد و یا یک سازمان در ذهن کاربران و مصرف کنندگان شکل می گیرد. برندینگ یکی از مهم ترین جنبه های هر کسب و کار اعم از کوچک و بزرگ، جزئی و یا تجاری است و درواقع استراتژی برندینگ موثر در یک بازار رقابتی، به شما حاشیه عمده می بخشد.

مدیریت تبلیغات آنلاین

تخصص در مدیریت تبلیغات به این علت که می تواند به صورت مستقیم بر فروش، درآمد و سود شرکت ها تاثیر بگذارد، همواره تخصصی ارزشمند بوده و زمینه های شغلی گسترده و متنوعی را برای علاقه مندان به این حوزه ایجاد می کند.

هدف گیری و ارتباط با بازار هدف تعیین شده بر اساس اهداف پروژه

طراحی استراتژی پروژه براساس اهداف تعیین شده

ویدئو مارکتینگ

پرسونال برندینگ

برندینگ )استراتژی برند، طرح تجاری، هویت بصری، هویت سازمانی(

بازاریابی محتوایی و 360 درجه

کمپین های مناسبتی

تولید محتوای متنی، ویدیو و تصویری جهت بارگزاری در وب سایت و شبکه های اجتماعی در قالب برنامه ریزی مدون

مدیریت شبکه های اجتماعی )اینستاگرام، لینکدین، فیسبوک و ...(

گزارش دهی ماهانه از فعالیت های انجام شده و نتایج به دست آمده

مراحلی که در دیجیتال مارکتینگ به شما ارائه می شود
هدفمند، قدرتمند، منحصر به فرد و قابل لمس
01. مذاکره 1
02. طرح پیشنهادی 1
03. شروع کار پروژه 1
04. تحویل مستندات 1
طرح دیجیتال مارکتینگ تیسان

از آنجایی که نام و برند شرکت بسیار مهم است، لذا نباید در فضای اینترنتی با آن بازی شود بلکه باید کاملا حساب شده و دقیق برای تقویت نام و برند تلاش صورت گیرد. کروشه با بهره گیری از متخصصین این امر و طراحی پلن های مختلفی بر پایه اصول و تکنیک های به روز دیجیتال مارکتینگ سعی می کند، نام و هویت شرکت شما را در قدم اول در دنیای مجازی شناسانده و در قدم های بعدی، برند شما را در فضای عمومی نمایان سازد. کانون تبلیغاتی کروشه، با بهره گیری از روش های مختلفی همچون: بازاریابی محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی، در مرحله اول هویت شرکت شما را تعریف و جایگاه شرکت را در دنیای مجازی تثبیت می نماید. در گام بعدی با بهینه سازی سایت )سئو( برای قرار گرفتن در رده های بالای جستجوی گوگل و همچنین ایمیل مارکتینگ مشتری های بیشتری را به سمت شرکت سوق می دهد و در نهایت با طراحی کمپین های تبلیغاتی، از جمله تبلیغات کلیکی و بنری و همچنین رپورتاژ آگهی ها سعی می کند جریان سازی مناسبی صورت پذیرد تا مشتریان در مورد شرکت شما گفتگو نمایند. این مراحل روزانه برای شرکت شما انجام می شوند .یکی از خدماتی که در این بخش ارائه می شود، راه اندازی و مدیریت شبکه های اجتماعی و همچنین تعیین استراتژی فعالیت در آنهاست. تیسان، با آگاهی نسبت به فضای شبکه های مجازی و کاربران آن، متناسب با هر شبکه و ظرفیت بازاریابی در این بستر، اقدامات و راهکار های متفاوتی را پیشنهاد می نماید