کمپین های تبلیغاتی

کمپین های تبلیغاتی
تیسان با خلاق ترین کمپین های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین همراه شماست.
تیزرهای تبلیغاتی

تیزر نام یک محصول یا یک خدمت نیست، بلکه نام یک تکنیک برای ارائه آگهی اعم از تلویزیونی، رادیویی یا رسانه محیطی و چاپی است که با استفاده از جاذبه های صوتی و تصویری سعی در جلب توجه و اغنای مخاطبان خود دارد.

طراحی سایت

طراحی سایت ترکیبی از علم کتابداری، طراحی گرافیک، برنامه نویسی، شبکه، طراحی واسط کاربری و بسیاری موارد متنوع دیگر است که دامنه ای وسیع و چندبعدی دارد.

برنامه ریزی و اجرا

برای تدوین کمپین تبلیغاتی باید به چرخه عمر کالا یا خدمت ) PLC ( توجه ویژه ای شود، چراکه توجه به این مساله کمک شایانی به نحوه بودجه بندی، نوع اجرا و برنامه ریزی صحیح کمپین خواهد کرد.

طراحی گرافیک

طراحی هدایا و تولید هدایای ویژه تبلیغاتی

طراحی سایت و کاتالوگ الکترونیکی

طراحی بسته بندی

طراحی و تولید تیزرهای تبلیغاتی

برنامه ریزی و اجرای کمپین تبلیغاتی

طراحی تبلیغات محیطی

مراحلی که در حوزۀ کمپین های تبلیغاتی به شما ارائه می شود
متخصص، در زمینه برندینگ، تبلیغات و کمپین نویسی
01. مذاکره 1
02. طرح پیشنهادی 1
03. شروع کار پروژه 1
04. تحویل مستندات 1
توسعه و قدرت برند شما در آینده، هدف شما و ترسناک ترین موضوع برای رقبای شماست

با برخورداری از کارشناسان و طراحان حرفه ای و خوش ذوق خود، » تیسان « گروه طراحی و تبلیغات شاخص ترین ایده ها را با شناسایی بازار هدف اراده ای را در این زمینه پیش روی شما قرار می دهد. • خلاقیت و ایده پردازی • کیفیت بالا • قیمت مناسب • پشتیبانی • قابلیت توسعه • رضائه داده و استراتژی های ارزنیتمندی مشتریانکمپین تبلیغاتی ، چیزی است که در اکثر مواقع معیارهای دقیق برای ارزیابی اثربخشی آن وجود ندارد یا کمتر به کار گرفته می شود. شرکتها و سازمانهایی که به صورت دائمی برنامه های تبلیغاتی گسترده اجرا می کنند معمولاً به تدریج به اثربخشی نسبی رسانه ها و تکنیک ها و ابزارهای مختلف پی می برند .